O Studio

O Studio

Misja

Dostarczenie społeczności lokalnej usług w zakresie prowadzenia zajęć taneczno-ruchowych na najwyższym poziomie. W swoim studio pragnę uczyć prawidłowego wykonywania ruchu, dzielić się charyzmą i miłością do tańca, propagować aktywność i zdrowy styl życia, dostarczać przeżyć artystycznych oraz integrować ludzi poprzez ruch i taniec.

O mnie

Małgorzata Abramczyk - MaglakelidzeMałgorzata Abramczyk - Maglakelidze – magister pedagogiki, dyplomowana instruktor tańca jazzowego i fitnessu, animator.

Tańczę nieprzerwanie od 12 roku życia. Zajęcia taneczne i fitness prowadzę od 2007 roku.

Jestem absolwentką Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego, na którym ukończyłam studia ogólnopedagogiczne o specjalizacji animacja społeczno-kulturalna i obroniłam pracę magisterską pt. „Rola fitnessu w życiu kobiet”. Ponadto, równolegle uzyskałam dwa dyplomy instruktorskie – dyplom wydany przez Ministerstwo Sportu – instruktor rekreacji ruchowej o specjalności „Fitness – nowoczesne formy gimnastyki” oraz dyplom wydany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowe Centrum Kultury – instruktor tańca jazzowego.

Jestem instruktorem z dużym doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z ludźmi w różnym wieku. W latach 2007 – 2010 pracowałam jako instruktor fitnessu i tańca w warszawskiej sieci fitness klubów Gymnasion, gdzie poznałam wiele aktywnych kobiet i ich potrzeby związane z dbaniem o zdrowy styl życia. Od 2009 roku do chwili obecnej prowadzę autorskie kursy na Uniwersytecie Otwartym Uniwersytetu Warszawskiego pt. ”Współczesny taniec sceniczny”, „Taniec jazzowy”, „Trening ogólnorozwojowy z nauką tańca współczesnego”, w których uczestniczą zarówno licealiści, jak i osoby w średnim wieku. Siedem edycji tychże kursów pozwoliło mi nabrać cennego doświadczenia oraz nabyć umiejętność dostosowania zajęć indywidualnie do każdej osoby.

Mam również doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych dla dzieci. Dwukrotnie byłam wychowawcą i instruktorem na tanecznych koloniach letnich, podczas których prowadziłam zajęcia taneczne w grupach dziecięcych w wieku 10-14 lat.

Swoje umiejętności taneczne doskonaliłam w kilku warszawskich zespołach tanecznych, z którymi regularnie brałam udział w mistrzostwach tanecznych oraz spektaklach tańca, tj. WTT Atelier, Sway, Quest, Hrod.

Na swoim koncie mam ukończone kursy dokształcające z zakresu fitnessu, tj. Basic Body, Basic Aerobic, Basic Step, Fit Ball, Forma w ciąży, Pilates oraz liczne warsztaty taneczne w kraju i zagranicą (Bytom, Gdańsk, Poznań, Warszawa, Berlin).

BroadwayW swojej pracy bardzo ważne jest dla mnie świadome i racjonalne uczenie ruchu zarówno podczas zajęć fitness jak i tanecznych. Pragnę pokazywać jak ważna jest aktywność fizyczna i jak przydatny do osiągnięcia dobrego samopoczucia i wysokiej jakości życia jest ruch oraz taniec.

Mam bardzo dobry kontakt zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi. Potrafię „zarażać” pasją do tańca. Zajęcia prowadzę z wielką energią i humorem.

W lipcu i sierpniu 2013 roku uczestniczyłam w miesięcznym szkoleniu tanecznym na Broadway'u w Nowym Jorku, podczas którego ukończyłam szkolenie dla nauczycieli tańca oraz wzięłam udział w zajeciach z Jazz'u, Broadway Jazz'u, Baletu, Stepowania, Theater Dance w takich szkołach tańca jak: Broadway Dance Centre, Steps on Broadway, Peridance Centre, Dance New Amsterdam. Szkolenie to dało mi dużo nowego doświadczenia oraz pomysłów na kolejny rok pracy! Serdecznie zapraszam na zajęcia!

Teacher workshop DanceTeacher
Teacher workshop

Nasza kadra

Magdalena WacowskaMagdalena Wacowska - Absolwentka Łódzkiej szkoły baletowej. W latach 2005-2017 tancerka PZLPiT „MAZOWSZE”. Jako ambasador kultury polskiej propagowała folklor na scenach światowych, m. in. w Brazylii, Izraelu, USA, Kanadzie, Chinach, Europie. Swoją przygodę z tańcem zaczęła we wczesnym dzieciństwie. Od 7 r.ż. należała do sekcji akrobatycznej z licznymi osiągnięciami. Kształciła się w różnych dyscyplinach sportowych, poczynając od łyżwiarstwa, akrobatyki, gimnastyki artystycznej, tańca klasycznego, hip-hop, nowoczesnego, jazzowego, współczesnego, ludowego oraz konkursów Cheerleaders. Jako uczestniczka licznych warsztatów tanecznych, sportowych, czerpała wiedzę od osób niezwykle znaczących w dziedzinie tanecznej. Obecnie jest dyplomowanym instruktorem Pilatesu, rekreacji ruchowej-fitness, aqua aerobiku oraz kulturystyki. Jej proces kształcenia jest niezahamowany. Skończyła studia magisterskie z wychowania fizycznego, studia podyplomowe z zakresu gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, fizjoterapii w sporcie, techniki masażu oraz szkolenia z zakresu tkanek miękkich u dr.Ciechomskiego, kinesiotapingu, nowoczesnych technik Alexandra i Feldenkraisa i dietetyki. Na co dzień jej praca i zainteresowania sięgają dziedziny tańca i rehabilitacji.

Tim MaglakelidzeTim Maglakelidze – Ze sztuką walki Aikido związany jestem od dzieciństwa. Na swoim koncie posiadam czarny pas/1 dan. Dyplomowanym instruktorem Aikido jestem od 1998 roku. W 2003 roku założyłem klub Aikido Sohei w Grodzisku Mazowieckim, w ramach którego prowadzę zajęcia z Aikido oraz samoobrony dla dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Grodziska oraz w okolicach. Do każdego ucznia podchodzę w sposób indywidualny starając się zaszczepić w nim zamiłowanie do sportu i sztuk walki.